plakat 2014 festiwal

Agnieszka Sinanovic

Agnieszka SinanovicCertyfikowana instruktorka Zumba Fitness posiadająca międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć Zumby, Zumba Kids (zajęcia dla dzieci), Aqua Zumba (zajęcia w wodzie) oraz Zumba Gold (zajęcia dla seniorów i kobiet w ciąży).
W 1995 roku w USA, gdzie ukończyła również College na wydziale produkcji filmowo-telewizyjnej, odkrywała nowe style tańca. Przez ponad cztery lata uczyła się tańca flamenco oraz uczęszczała na kursy tańca brzucha. Trenowała i zgłębiała tajniki Zumby pod okiem Roger'a Yamat'a, instruktora i trenera znanego w zachodnich stanach USA. We wrześniu 2009 oraz w sierpniu 2013 roku uczestniczyła w konwencjach Zumby na Florydzie, gdzie zdobywała certyfikaty, trenowała i rozwijała swoje umiejętności na zajęciach z samym Alberto „Beto" Pérez'em - kreatorem Zumby.
Podczas swoich zajęć wykorzystuje nie tylko elementy tradycyjnej Zumby opartej na latynoskich rytmach, lecz także sięga po elementy tańca orientalnego, flamenco, bollywood/bhangra, hip-hop'u i tańca współczesnego.

Od 2013 roku jest certyfikowaną instruktorką Masala Bhangra Workout - systemu dance-fitness opartego na skocznej i żywej muzyce hinduskiej. Nauki MBW pobierała od Sariny Jain - kreatorki MBW oraz od Dennisa i Tiny Thomsenów - niesamowitego małżeństwa, które szkoli instruktorów i promuje MBW w Europie.

Podczas swojej kariery, jako instruktorka zajęć dance-fitness, stworzyła oraz prowadziła zajęcia Flamenco Bez Obcasów (Flamenco Fitness); zajęcia te opierają się na prostych rytmach flamenco, tangu i rumbie, tańczy się w butach sportowych oraz w spódnicach, co daje większą możliwość ruchów. Choreografie są zarówno szybkie i ekspresyjne, jak i wolne i sensualne, kroki często powtarzane, tak aby uczestniczki czuły się w pełni spełnione oraz zadowolone z własnych osiągnięć. Więcej informacji na: agnieszkas.zumba.com.

Prowadzi: zumba gold i zumba kids.

Fot: archiwum własne

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Templates - by Joomlage.com