plakat 2014 festiwal

2013 - Program

Festiwal Szalone Lato Tańca – Dance Yourself za nami

Sobotni wieczorny występ tancerzy w muszli koncertowej był ostatnim w tegorocznym festiwalu Szalone Lato Tańca – Dance Yourself. Przez sześć dni mieszkańcy i turyści mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach tanecznych prowadzonych przez jednych z najlepszych polskich instruktorów  i choreografów tańca. Warsztaty z tańca klasycznego i musicalowego prowadziły Ewa Głowacka i Zofia Rudnicka.

Ponadto można było polepszyć swój warsztat taneczny  na zajęciach prowadzonych przez Annę YOUYA Jujkę w street jazzie i hip-hopie, Radę Zivkovic w tańcu cygańskim, Annę Mendak Czekaj  w tańcu orientalnym i flamenco, Sylwię Raźną w romantice, bachata i samby rewiowej, Raynela Fernandeza Ballestera w cubana.

Czytaj więcej...

Wieczór z gwiazdą baletu Ewą GŁOWACKĄ

Kolejny dzień festiwalu Szalone Lato Tańca – Dance Yourself  za nami. Piątkowy wieczór był szczególnym dla miłośników baletu i tańca klasycznego. Gościem festiwalu była warszawska balerina Ewa Głowacka. Na miejsce spotkania z gwiazdą baletu wybrano najbardziej godne ku temu miejsce bo hotel Cesarskie Ogrody, otoczony wysokimi drzewami w urokliwym zakątku. Artystka w trakcie spotkania z miłośnikami tańca, opowiadała o swoim życiu w balecie, najważniejszych i najtrudniejszych rolach, partnerach tanecznych oraz odpowiadała na pytania słuchaczy. Obecni mieli również możliwość zobaczyć artystkę w zaprezentowanym filmie „Podróż Magiczna” z muzyką zespołu „Skaldowie”,  gdzie towarzyszył jej Gerard Wilk.

Czytaj więcej...

Spektakl „Waterflash” w wykonaniu Teatru GRAVITY

W czwartek 04 lipca br . w sali teatralnej MDK w  Świnoujściu w ramach Szalonego Lata Tańca – Dance Yourself, przedstawiony został spektakl „Waterflash” w wykonaniu aktorów Teatru Gravity  i w choreografii założycielki teatru Beaty Wojciechowskiej. „Waterflash” opowiada o czterech postaciach cielesności. W spektaklu przy dyskretnym oświetleniu wykorzystano rekwizyty podwieszane w przestrzeni a choreografię oparto o taniec współczesny i akrobatykę powietrzną. Na zakończenie wieczoru, organizatorzy festiwalu przygotowali niespodziankę w postaci występu tancerzy grupy Mad Skilz.

Czytaj więcej...

Wieczór Tańca Różnych Kultur w muszli koncertowej

Wczorajszego wieczoru od godz.20.30 mogliśmy podziwiać występy tancerzy na scenie muszli koncertowej. Wieczór przygotowany został w ramach odbywającego się od 01 do 06 lipca br. w Świnoujściu festiwalu Szalone Lato Tańca – Dance Yourself. Widzowie mogli podziwiać taniec flamenco i orientalny w stylu egipskim w wykonaniu Anny Mendak-Czekaj.

Czytaj więcej...

Warsztaty taneczno-choreograficzne

W dniach od 01 do 05 lipca br. w godzinach od 10.00 do 19.15 w salach Miejskiego Domu Kultury w ramach festiwalu Szalone Lato Tańca – Dance Yourself można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez takie osobistości jak np. Zofia Rudnicka, Ewa Głowacka, Anna Youya Jujka. Zajęcia prowadzone są w różnych rodzajach tańcach, od tańca klasycznego przez flamenco aż po street jazz i hip-hop.

 

www.otouznam.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Templates - by Joomlage.com